Úvodní ustanovení

Vítejte na stránkách KHDent - Vašeho centra pro komplexní dentální péči. Podmínky služby (dále jen 'Podmínky') popisují pravidla a ustanovení, která upravují využívání našich stomatologických služeb a přístupu k informacím na našich webových stránkách. Těmito Podmínkami se řídí každá osoba, která naše služby využívá nebo navštíví naše stránky. Použitím jakýchkoli služeb, prohlížením naší web stránky, nebo interakcí s jakoukoli částí obsahu vyjadřujete svůj souhlas s těmito Podmínkami. V případě, že s některým z ustanovení nesouhlasíte, nepoužívejte naše služby ani webové stránky.

Poskytované služby

Společnost KHDent se zavazuje poskytovat kvalitní stomatologické a dentální služby, které zahrnují preventivní péči, ústní hygienu, léčbu zubního kazu, protetiku, ortodoncii a další související služby. Snažíme se, aby naše služby byly vždy na nejvyšší možné úrovni a odpovídaly současným lékařským poznatkům a standardům. Naším cílem je poskytnout pacientům komplexní péči, která přispěje k jejich celkové spokojenosti a zdraví ústní dutiny.

Práva a povinnosti uživatele

Jako uživatel našich služeb se zavazujete k dodržování všech platných předpisů a k zodpovědnému chování během návštěvy naší ordinace a webu. Váš souhlas s Podmínkami zahrnuje ochranu autorských práv, dodržování ochrany osobních údajů a odpovědné užívání poskytovaných informací. Nezodpovědné chování může vést k omezení poskytovaných služeb nebo k jejich úplnému ukončení.

Ochrana osobních údajů

Ochrana Vašich osobních a zdravotních údajů je pro nás prioritou. Všechny informace, které od Vás obdržíme, jsou zpracovávány v souladu s příslušnými právními předpisy České republiky a Evropské unie, zejména s nařízením GDPR. Vaše údaje nebudou nikdy poskytovány třetím stranám bez Vašeho výslovného souhlasu, s výjimkou situací vyžadujících to za účelem poskytování našich služeb nebo zákonem stanovených případů.

Měnící se podmínky

KHDent si vyhrazuje právo kdykoliv upravit nebo aktualizovat tyto Podmínky služby bez předchozího upozornění. Případné změny vstupují v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na našem webu. Je Vaší povinností pravidelně kontrolovat Podmínky a seznámit se s veškerými aktualizacemi či změnami. Pokračováním v používání našich služeb nebo webových stránek KHDent po zveřejnění změn vyjadřujete souhlas s těmito aktualizovanými Podmínkami.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků spojených s využíváním našich služeb či webu se prosím obraťte na naší administrativu prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected]. Můžete nás také kontaktovat písemně na adrese Viktor Svoboda, U Tiskárny 888/82, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava, Česká republika.

Napsat komentář